ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2010 р. N 1034/295

Про підсумки проведення XX сільських спортивних ігор Тернопільщини та організацію проведення XXI обласних спортивних ігор Тернопільщини

Відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки у 2010 році проведено XX сільські спортивні ігри Тернопільщини.

На першому етапі змагань у колективах фізкультури, фізкультурно-спортивних клубах взяло участь близько 21 тисячі фізкультурників, що складає 73,8 % до числа тих, хто займається усіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, на другому етапі у районних сільських спортивних іграх - 5,6 тис. осіб, а в третьому - обласних сільських іграх - 1730 учасників.

Обласним сільським спортивним іграм передували районні сільські спортивні ігри. Найбільш масово вони відбулися у Гусятинському, Зборівському, Теребовлянському, Підволочиському, Чортківському, Кременецькому та інших районах області. Це сприяло належному проведенню основної частини XX сільських спортивних ігор Тернопільщини на реконструйованому стадіоні Борщівського агротехнічного коледжу 19 - 20 червня 2010 року.

Серед збірних команд районів переможцями в окремих видах стали команди: Гусятинського районного комунального підприємства "ФСТ Колос- спорт для всіх" (важка атлетика, волейбол - жінки), Заліщицької (настільний теніс), Збаразької (гирьовий спорт, волейбол - чоловіки), Зборівської (перетягування каната), Кременецької (шахи), Лановецької (футбол), Шумської (легкоатлетичний крос) районних рад фізкультурно-спортивного товариства "Колос". У командному підсумку перше місце посіла Тернопільська, друге та третє - Зборівська та Кременецька районні ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

Переможцями змагань у комплексному заліку серед сільських рад стала команда Зборівського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос", друге та третє місце - відповідно за Гусятинським і Заліщицьким районами.

Змагання серед сільських рад проводились з 7 видів спорту. Переможцями в окремих видах програми стали команди сільських рад: Трибухівської Бучацького району з гирьового спорту, Самолусківської Гусятинського району з міні-футболу, Добрівлянської Заліщицького району серед спортивних сімей, Гає-Розтоцької Зборівського району з пляжного волейболу, Малоходачківської Тернопільського району з перетягування каната, Нагірянської Чортківського району з шашок і села Боричівка Теребовлянського району з армспорту.

Переможцем змагань за програмою фестивалю студентського спорту серед вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації став Кременецький лісотехнічний коледж, а в шостій спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області - Шумський район.

Безперечним успіхом завершились змагання XX сільських спортивних ігор Тернопільщини для фізкультурників Зборівського району, які в комплексному заліку зайняли перше загальнокомандне місце. Друге місце посіла команда Заліщицького району, третє - Тернопільського району.

Незадовільно виступили в обласних сільських спортивних іграх представники Теребовлянського, Підгаєцького, Чортківського та Монастириського районів, які зайняли відповідно з 14 по 17 місця.

У Всеукраїнських змаганнях учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які проходили 23 - 30 червня 2010 року у м. Складовську Херсонської області під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?", взяли участь юні спортсмени у змаганнях з важкої атлетики, пауерліфтингу, гирьового спорту, волейболу, легкої атлетики, вільної боротьби та загально-фізичної підготовки.

У цих змаганнях успішно виступили команди з важкої атлетики (I загальнокомандне місце: 1 золота, 4 срібних і бронзові медалі); пауерліфтингу (III загальнокомандне місце: 1 золота, 1 срібна медалі); гирьового спорту (III загальнокомандне місце: 2 золоті, 1 бронзова медалі).

З 30 вересня по 6 жовтня 2010 року на Київщині була проведена фінальна частина Всеукраїнських сільських спортивних ігор. У змаганнях взяло участь 89 спортсменів з 12 видів спорту. Завойовано 66 медалей різного ґатунку, з яких - 31 золота.

У змаганнях з гирьового спорту майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій виборов "бронзу" у XII категорії та став переможцем серед ветеранів у XVI категорії, срібні медалі вибороли Микола Герас і Роман Сіправський із Збаразького та Тернопільського районів.

У м. Козині відбулись змагання з армспорту. Багаторазовий чемпіон світу і Європи, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар та Назар Старшинський стали переможцями, а Анатолій Бельма завоював бронзову медаль.

Футбольна команда "Марспирт" з с. Марилівки Чортківського району перемогла в турнірі серед колективів галузей агропромислового комплексу.

У м. Переяславі-Хмельницькому у змаганнях з настільного тенісу переможцями у командному заліку у XII категорії стали Максим Левицький і Тетяна Юрійчук із Заліщицького району, в особистій суперечці обоє вибороли по "сріблу", Леся Опришко з Козівського району виграла змагання у XI категорії, третє місце - у Анатолія Дацюка у XIII категорії. Також перше місце вибороли шахіст Іван Хабінець і шашкіст Роман Хабінець, друге місце - шахіст Валентин Лещук і третє - шашкіст Орест Палихала.

Вдало виступила в м. Переславі-Хмельницькому сім'я Токарчуків із Заліщицького району у змаганнях спортивних сімей, яка зайняла третє місце у Х категорії. Більярдист Володимир Дзінгель із Чортківського району виборов друге місце.

У змаганнях з легкої атлетики "золото" у бігу на 100 метрів та "срібло"в стрибках у довжину виборов Олег Данилюк, а Дмитро Чорнота в бігу на 100 метрів був другим та переміг у стрибках у довжину, Орест Булак у стрибках у довжину був третім. У бігу на 1500 метрів бронзової медалі удостоїлася Марія Павлишин.

Футбольна команда Лановецького району завоювала срібні медалі турніру у XII категорії, а в змаганнях важкоатлетів Юрій Бутрин переміг у ваговій категорії до 56 кілограмів. Кращими у своїх вагових категоріях стали також вихованки обласної ДЮСШ "Колос" Вікторія Богоніс і Мирослава Виздрик та Марія Хлян із Скалатської ДЮСШ Підволочиського району. А ще дві "бронзи" дісталися сестрам Світлані і Тетяні Шуя із села Озерна Зборівського району, третє місце виборов Дмитро Булатов.

У загальнокомандному заліку серед територіальних спортивних організацій України Тернопільське обласне фізкультурно-спортивне товариство "Колос" посіло 5 місце, набравши 4032 очки.

З метою дальшого розвитку фізичної культури і спорту серед сільських жителів області, підтримки діяльності фізкультурно-спортивного товариства "Колос":

1. Результати XX обласних сільських спортивних ігор взяти до відома (таблиця результатів додається).

2. Провести 18 - 19 червня 2011 року XXI обласні сільські спортивні ігри в Зборівському районі, який став переможцем XX сільських спортивних ігор Тернопільщини.

З цією метою:

2.1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення XXI сільських спортивних ігор Тернопільщини у складі згідно з додатком.

2.2. Зборівській районній державній адміністрації (Ментух Ф. А.) спільно зі Зборівською районною радою (Тарковський В.В.) утворити районний організаційний комітет з підготовки та проведення змагань, забезпечити підготовку спортивних баз до проведення XXI обласних сільських спортивних ігор.

2.3. Управлінню з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації передбачити кошти при формуванні видатків обласного бюджету на 2011 рік та вийти з клопотанням до Тернопільської обласної ради щодо надання фінансової допомоги для підготовки спортивних споруд до проведення XXI обласних сільських спортивних ігор.

2.4. Головному управлінню агропромислового розвитку (Хома А. І.), управлінню з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації (Побер І. М.) спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством "Колос" (Гунтік Г. М.) забезпечити виконання вимог положення про обласні сільські спортивні ігри.

3. Головам районних державних адміністрацій спільно з головами районних рад взяти під особистий контроль у 2011 році проведення сільських спортивних ігор та комплексних спортивно-масових заходів серед сільського населення, надавати районним фізкультурно-спортивним товариствам "Колос", сільським ДЮСШ всебічну матеріально-технічну та фінансову допомогу.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

4.1. Розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 12 листопада 2009 року N 818/216 "Про підготовку та відзначення 60-річчя фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проведення XX сільських спортивних ігор Тернопільщини у 2010 році".

4.2. Розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 27 листопада 2009 року N 872/231 "Про зміни в складі організаційного комітету з підготовки та відзначення 60-річчя фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проведення XX сільських спортивних ігор Тернопільщини у 2010 році".

4.3. Розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 1 червня 2010 року N 342/110 "Про зміни в складі організаційного комітету з підготовки та відзначення 60-річчя фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проведення XX сільських спортивних ігор Тернопільщини у 2010 році та терміну їх проведення ".

4.4. Розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 11 червня 2010 року N 128 "Про шосту спартакіаду працівників органів місцевого самоврядування, присвячену Дню фізичної культури та спорту ".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коломийчука В. С. та заступника голови Тернопільської обласної ради Боберського О. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Цимбалюк

Голова
обласної ради

О. П. Кайда


 

Додаток
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації,  Тернопільської обласної ради
20.12.2010 N 1034/295


СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та проведення XXI сільських спортивних ігор Тернопільщини

ЦИМБАЛЮК
Михайло Михайлович

- голова Тернопільської обласної державної адміністрації, співголова оргкомітету

КАЙДА
Олексій Петрович

- голова Тернопільської обласної ради, співголова оргкомітету

СЕНІВ
Наталія Василівна

- провідний спеціаліст організаційного відділу обласного фізкультурно - спортивного товариства "Колос", секретар організаційного комітету (за згодою)

Члени організаційного комітету:

БОБЕРСЬКИЙ
Олег Володимирович

- заступник голови Тернопільської обласної ради

ГАВРИЛЮК
Володимир Феліксович

- директор дочірнього підприємства "Тернопільоблавтодор" (за згодою)

ГОЧ
Петро Володимирович

- заступник голови обласної державної адміністрації

ГНАТІВ
Микола Ярославович

- начальник Служби автомобільних доріг в області

ГУНТІК
Георгій Микитович

- голова обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (за згодою)

ДІКАЛЬЧУК
Богдан Іванович

- заступник редактора газети "Вільне життя плюс" (за згодою)

ЗАПОРОЖАН
Іван Григорович

- начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації

ЗАЯЦЬ
Роман Михайлович

- генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії

КОЛОМИЙЧУК
Василь Степанович

- перший заступник голови обласної державної адміністрації

КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Ігор Володимирович

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігії, преси та інформації обласної державної адміністрації

МАРИНОВСЬКИЙ
Володимир Миколайович

- голова обласної федерації футболу (за згодою)

МЕНТУХ
Фелліксім Андрійович

- голова Зборівської районної державної адміністрації

МОЛОЧНИК
Євген Михайлович

- заступник голови Зборівської районної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку

ПОБЕР
Ігор Миколайович

- начальник управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації

ПОПАДИНЕЦЬ
Ігор Миколайович

- начальник обласного управління лісового та мисливського господарства

ПРИСЯЖНИЙ
Андрій Володимирович

- голова обласної ради профспілок (за згодою)

СЕМЕНОВИЧ
Наталія Василівна

- начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Зборівської районної державної адміністрації

СКИБИЛЯК
Степан Іванович

- перший заступник начальника Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

ТАРКОВСЬКИЙ
Віктор Володимирович

- голова Зборівської районної ради (за згодою)

ХОМА
Андрій Іванович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

ЧЕРЕВАТИЙ
Віталій Васильович

- голова Зборівського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" (за згодою)

ЧУБАТИЙ
Володимир Євгенович

- начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної ради

ШЕВЧУК
Олексій Панасович

- Зборівський міський голова (за згодою)

ШЕРГЕЙ
Григорій Платонович

- начальник управління культури обласної державної адміністрації

ШТЕРКУН
Галина Богданівна

- заступник голови Зборівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань

ЮРІЙ
Сергій Ілліч

- голова обласного відділення національного олімпійського комітету України (за згодою).


 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

О. В. Гузар

Керуючий справами
виконавчого апарату
 обласної ради

І. Б. Дулеба


 

Додаток


ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
XX сільських спортивних ігор Тернопільщини

Таблиця змагань серед збірних команд районів

N

Назва району

Важка атлетика

Волейбол (жін.)

Волейбол (чол.)

Гирьовий спорт

Легкоатлетичний крос

Настільний теніс

Перетягування каната

Футбол

Шахи

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

1

Бережанський

 

 

5 - 7

40

2

60

 

 

13

12

3

52

 

 

4

48

4

48

2

Борщівській

 

 

4

48

4

48

3

52

8

32

8

 

4

48

3

52

11

 

3

Бучацький

5

44

5 - 7

40

9 - 12

 

2

60

9

28

12

 

 

 

8 - 13

22

8

32

4

Гусятинський

1

72

1

72

13 - 16

 

9

 

15

6

13

12

 

 

8 - 13

22

6

40

5

Заліщицький

 

 

8 - 10

28

5 - 8

38

 

 

5

44

1

72

 

 

2

60

5

44

6

Збаразький

 

 

 

 

1

72

1

72

16

4

15

 

7

36

14

8

3

52

7

Зборівський

2

60

 

 

9 - 12

22

6

40

2

60

 

 

1

72

5 - 7

40

 

 

8

Козівський

 

 

 

 

13 - 16

 

11

20

14

8

4

48

6

40

5 - 7

40

10

24

9

Кременецький

 

 

8 - 10

28

13 - 16

 

7

36

3

52

2

60

5

44

8 - 13

 

1

72

10

Лановецький

 

 

 

 

17

2

4

48

7

36

10

24

8

32

1

72

 

 

11

Монастириський

 

 

5 - 7

40

9 - 12

22

н/у

-10

12

16

11

20

н/у

-10

 

 

12

16

12

Підволочиський

3

52

3

52

5 - 8

38

12

 

6

40

9

 

9

28

 

 

7

36

13

Підгаєцький

 

 

 

 

13 - 16

7,5

 

 

10

24

7

36

3

52

8 - 13

22

14

8

14

Теребовлянський

 

 

 

 

9 - 12

22

8

32

17

2

14

8

 

 

8 - 13

22

9

28

15

Тернопільський

4

48

 

 

5 - 8

 

5

44

4

48

6

40

2

60

8 - 13

 

2

60

16

Чортківський

 

 

8 - 10

28

3

52

 

 

11

20

н/у

-10

н/у

-10

5 - 7

40

 

 

17

Шумський

 

 

2

60

5 - 8

38

10

24

1

72

5

44

 

 

 

 

13

12


Таблиця змагань серед сільських рад

Збірні команди районів

Сільські ради

Загальноко-
мандний підсумок

N

Назва району

Армспорт

Гирьовий спорт

Міні-футбол

Перетягування каната

Пляжний волейбол

Спортивна сім'я

Шашки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

Місце

Очки

1

Бережанський

12

12

15

4,5

13 - 17

4,8

16

3

13 - 16

5,6

9

21

15

4,5

260

6

55,4

17

315,4

13

2

Борщівській

6

30

5

33

5 - 8

28,5

7

27

5 - 8

28,5

8

24

6

30

280

5

201

4

481

4

3

Бучацький

13

9

1

54

13 - 17

4,8

4

36

13 - 16

5,6

н/у

-10

9

21

226

10

120,4

11

346,4

10

4

Гусятинський

7

27

4

36

1

54

5

33

5 - 8

28,5

2

45

10

18

224

11

241,5

2

465,5

5

5

Заліщицький

5

33

13

9

3

39

11

15

2

45

1

54

2

45

286

4

240

3

526

2

6

Збаразький

9

21

3

39

5 - 8

28,5

17

1,5

5 - 8

28,5

н/у

-10

13

9

244

9

117,5

13

361,5

9

7

Зборівський

2

45

6

30

5 - 8

28,5

2

45

1

54

5

33

11

15

294

2

250,5

1

544,5

1

8

Козівський

16

3

12

12

9 - 12

16,5

3

39

5 - 8

28,5

7

27

12

12

180

13

138

8

318

12

9

Кременецький

11

15

9

21

13 - 17

4,8

6

30

13 - 16

5,6

13

9

3

39

292

3

124,4

10

416,4

7

10

Лановецький

15

4,5

2

45

4

36

8

24

9 - 12

16,5

н/у

-10

 

 

214

12

116

14

330

11

11

Монастириський

8

24

14

6

13 - 17

4,8

15

4,5

9 - 12

16,5

12

12

16

3

94

17

70,8

16

164,8

17

12

Підволочиський

3

39

8

24

9 - 12

16,5

12

12

3

39

4

36

7

27

246

8

193,5

5

439,5

6

13

Підгаєцький

17

1,5

16

3

5 - 8

28,5

13

9

9 - 12

16,5

11

15

4

36

149,5

14

109,5

15

259

15

14

Теребовлянський

1

54

7

27

13 - 17

4,8

9

21

9 - 12

16,5

10

18

5

33

114

16

174,3

7

288,3

14

15

Тернопільський

14

6

11

15

2

45

1

54

4

36

14

6

8

24

300

1

186

6

486

3

16

Чортківський

10

18

 

 

9 - 12

16,5

10

18

н/у

-10

3

39

1

54

120

15

135,5

9

255,5

16

17

Шумський

4

36

10

18

9 - 12

16,5

14

6

13 - 16

5,6

6

30

14

6

250

7

118,1

12

368,1

8


Примітка: До загальнокомандного заліку включаються 6 кращих результатів у змаганнях серед збірних команд районів та 7 видів серед сільських рад з врахуванням обов'язкових видів спорту.

 

Головний суддя

Г. М. Гунтік

Головний секретар

Н. В. Сенів

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали