ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2011 р. N 209

Про підсумки роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2010 - 2011 років та підготовку до сталого функціонування в умовах осінньо-зимового періоду 2011 - 2012 років

Відповідно до статей 16, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування господарства області в опалювальний сезон 2011 - 2012 років, недопущення недоліків, що мали місце в попередньому опалювальному сезоні, а також на виконання рішення регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування від 4 травня 2011 року N 2/1:

1. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад, структурним підрозділам облдержадміністрації:

1.1. Розробити та затвердити до 26 травня 2011 року комплексні заходи (далі - заходи) з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років, залучивши для цього наявні матеріально-технічні ресурси та кошти.

Виконання робіт, передбачених заходами, завершити до початку опалювального сезону (15 жовтня 2011 року).

Інформацію про виконання заходів подавати, починаючи з 1 червня, до 15 жовтня цього року двічі на місяць станом на 1 та 15 числа місяця Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації за встановленою формою звітності ЖКГ (зима).

1.2. Забезпечити своєчасне проведення в повному обсязі установами та організаціями, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги й унести в разі потреби відповідні зміни до розпису та кошторисів бюджетних видатків.

1.3. Ужити заходів для погашення в повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати використаних природного газу, електричної і теплової енергії, води та наданих послуг з водовідведення, а також для забезпечення щомісячної оплати поточного споживання енергоносіїв і житлово-комунальних послуг згідно з договорами.

1.4. Сприяти укладанню теплопостачальними підприємствами з бюджетними установами та організаціями договорів про споживання природного газу і теплової енергії в межах коштів, передбачених для їх оплати в кошторисах.

1.5. Для стабільного фінансування заходів з підготовки та безаварійної роботи житлово-комунальних підприємств до 25 червня 2011 року забезпечити в установленому порядку коригування або встановлення в населених пунктах області економічно-обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та повне відшкодування витрат виробництва.

1.6. До 1 серпня 2011 року обстежити умови проживання одиноких та престарілих громадян з метою своєчасної підготовки їх житла до осінньо-зимового періоду. Вирішити питання першочергового забезпечення їх паливом.

2. Утворити обласний штаб із забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування господарства області в осінньо-зимовий період 2011 - 1012 років у складі згідно з додатком.

3. Головним управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (Ю. Куц), промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Л. Кирильчук):

3.1. Спільно з виконкомами міських (міст обласного значення) рад та райдержадміністраціями здійснювати постійний контроль за станом підготовки підприємств житлово-комунального господарства незалежно від форми власності до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років, до початку опалювального сезону щотижня інформувати облдержадміністрацію про хід підготовки.

3.2. Включити до регіональних і об'єктових комплексних оперативних планів заходи щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також впровадження системи їх раннього виявлення та оповіщення.

4. Рекомендувати приватним акціонерним товариствам "Волиньобленерго" (А. Бурін) і "Волиньгаз" (М. Коротя) здійснити комплекс організаційно-технічних заходів щодо підготовки господарства до роботи в осінньо-зимовий період, забезпечення безперебійного енерго- та газопостачання споживачів області. Про проведену роботу інформувати облдержадміністрацію до 15 вересня та 15 жовтня цього року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

Додаток
до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
18.05.2011 N 209

СКЛАД
обласного штабу із забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування господарства області в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років

Голова обласного штабу

БАШКАЛЕНКО
Олександр Костянтинович

- перший заступник голови облдержадміністрації

заступник голови обласного штабу

КУЦ
Юрій Іванович

- начальник Головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

секретар обласного штабу

ДУЖИК
Мелетій Степанович

- заступник начальника Головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

члени обласного штабу:

БУРІН
Анатолій Олександрович

- голова правління ВАТ " Волиньобленерго " (за згодою)

ВАЩЕНЮК
Ігор Степанович

- начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ДОРОЩУК
Микола Петрович

- начальник територіального управління державної інспекції з енергозбереження по області (за згодою)

КОРОТЯ
Мирослав Іванович

- голова правління ВАТ "Волиньгаз" (за згодою)

ЛИСЮК
Володимир Леонтійович

- начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

МАКОВСЬКИЙ
Анатолій Миколайович

- начальник державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами електричної і теплової енергії в області (за згодою)

ПОПОВИЧ
Михайло Михайлович

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

ПОСПОЛІТАК
Анатолій Григорович

- начальник служби автомобільних доріг в області (за згодою)

САГАЛЬ
Софія Анатоліївна

- начальник Головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

ЯРЕМЧУК
Григорій Ярославович

- начальник державної житлово-комунальної інспекції у області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

С. Ющик

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали