Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про підтвердження повноважень кандидатів в опікуни, піклувальники повнолітніх осіб

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.11.2017 р. N 22697/0/2-17/17

Обласним та Київській міській  державній адміністрації

Про підтвердження повноважень кандидатів в опікуни, піклувальники повнолітніх осіб

До Міністерства соціальної політики надходять звернення від органів опіки та піклування про надання роз'яснення щодо документів, які підтверджують законність перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, або громадян України, які постійно проживають за кордоном, та виявили бажання стати опікунами (піклувальниками) над повнолітніми громадянами України.

За змістом статті 241 Цивільного процесуального кодексу України суд призначає опікуна чи піклувальника повнолітнім недієздатним особам чи особам, цивільна дієздатність яких обмежена, за поданням органу опіки та піклування.

Для підготовки такого подання особа, яка виявила бажання бути опікуном чи піклувальником, звертається із заявою та відповідними документами до органу опіки та піклування, який приймає рішення про доцільність чи недоцільність призначення її опікуном чи піклувальником.

Враховуючи важливість порушених органами опіки та піклування питань, на запит Мінсоцполітики отримано лист-роз'яснення Державної міграційної служби України (від 15.11.2017 N 8.1-7287/1-17) стосовно документального підтвердження права на постійне чи тимчасове проживання та законності перебування на території України іноземців або осіб без громадянства. Також поінформовано щодо законності підстав перебування на території України громадян України, які постійно проживають за кордоном.

Просимо довести інформацію, викладену в листі Державної міграційної служби України, до відома органів опіки та піклування (районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах, сільських, селищних рад) для використання в роботі.

 

Заступник Міністра

Н. Федорович
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали