ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 503

Про підвищення безпеки дорожнього руху в області, попередження аварійності на автомобільному транспорті

Відповідно до статей 2, 6, 16, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", враховуючи рішення колегії облдержадміністрації від 24 листопада 2011 року N 5/1 "Про стан роботи з попередження аварійності на автомобільному транспорті, підвищення безпеки дорожнього руху в області й виконання Регіональної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008 - 2012 роки", з метою попередження аварійності на автомобільному транспорті, підвищення безпеки дорожнього руху в області та забезпечення виконання Регіональної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 8 серпня 2008 року N 21/3 (далі - Регіональна програма):

1. Рекомендувати виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування в установленому порядку забезпечити фінансування заходів з безпеки дорожнього руху, передбачених Регіональною програмою.

2. Рекомендувати Луцькому міському голові М. Романюку з метою практичного засвоєння дітьми Правил дорожнього руху обладнати дитяче автомістечко та розробити схему організації дорожнього руху в м. Луцьку.

3. Управлінню ДАІ УМВС України в області (В. Підгаєцький) спільно із службою автомобільних доріг в області (А. Посполітак) подати пропозиції щодо ліквідації місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок згідно з актами обстежень.

4. Територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в області (В. Степанов) забезпечити в установленому порядку застосування фінансових санкцій за порушення перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та з метою оперативного реагування на порушення перевізниками нормативно-правових актів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху щокварталу інформувати облдержадміністрацію про ці порушення.

5. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації (О. Хомич) ужити заходів з посилення ролі педагогів у проведенні навчально-виховної роботи з дітьми щодо недопущення дорожньо-транспортних пригод за їх участю.

6. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

6.1. Передбачити фінансування на розроблення та випуск методичної літератури і наочної агітації для установ освіти для вивчення дітьми Правил дорожнього руху.

6.2. Провести роз'яснювальну роботу із сільськими та селищними головами щодо посилення профілактичної роботи з водіями гужового транспорту в частині оснащення світловідбивними елементами.

6.3. Спільно з підрозділами ДАІ у районах та містах запровадити у шкільних та дошкільних навчальних закладах щомісячне проведення інструктажів з дотримання Правил дорожнього руху.

7. Голові Горохівської райдержадміністрації Ж. Савчук, Луцької - В. Демчуку до 1 серпня 2012 року завершити роботи з освітлення населених пунктів області, через які проходить автодорога державного значення Н-17 Львів - Радехів - Луцьк.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали