Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 серпня 2019 р. N 719

Київ

Про підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації (в розрізі галузей національної економіки) працівників мобілізаційних підрозділів та працівників з питань мобілізаційної роботи органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій проводити на базі державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за програмою, розробленою Університетом за погодженням з державним замовником - Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

2. Фінансування заходів з підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, призначених для фінансування заходів з мобілізаційної підготовки галузей національної економіки.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. N 640-010.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2020 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали