ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.07.2012 р. N 1178

Київ

Про підвищення надійності електроживлення міського наземного електротранспорту

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Закону України "Про міський електричний транспорт", з метою забезпечення надійного електроживлення міського наземного електротранспорту в центральній частині міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс") здійснити у 2012 році роботи з реконструкції кабельних ліній, які забезпечують електроживлення міського наземного електротранспорту, а саме:

1.1. На ділянці від Подільської тягової підстанції (вул. Оболонська, 26) по вул. Костянтинівській, вул. Нижній Вал, вул. Верхній Вал, вул. Глибочицькій;

1.2. Від Шевченківської тягової підстанції (Набережне шосе, 2) по Набережному шосе з переходом через Володимирський узвіз, перехід через вул. Набережно-Хрещатицьку на розі з вул. Ігорівською;

1.3. Від Галицької тягової підстанції (бульв. Т. Шевченка, 60-а) з переходом через бульвар Т. Шевченка та вул. Саксаганського до вул. Старовокзальної.

2. КП "Київпастранс":

2.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації на виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах в установленому порядку.

2.2. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації в установленому порядку.

2.3. При укладенні договору підряду на виконання будівельних робіт обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів.

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. Розробити та погодити в управлінні Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві схему організації дорожнього руху, встановлення дорожніх знаків та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

2.6. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та робіт з реконструкції об'єктів, визначених в пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) за рахунок перерозподілу асигнувань по об'єктах, передбачених по КП "Київпастранс".

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали