МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 836

(з основної діяльності)

м. Київ

Про підвищення оперативної готовності та забезпечення реагування на надзвичайні ситуації у період святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України

З метою забезпечення готовності структурних підрозділів апарату Міністерства, органів та підрозділів системи МНС України до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також своєчасного здійснення організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України, наказую:

1. Керівникам Державного агентства з управління зоною відчуження, Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки, Державної інспекції техногенної безпеки, головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, підрозділів безпосереднього підпорядкування МНС України, навчальних та науково-дослідних установ, підприємств, організацій системи МНС України на період з 2 по 4 червня та з 28 червня по 1 липня 2012 року:

1.1. Призначити в органах управління та підрозділах відповідальних посадових осіб з числа керівного складу та створити оперативні групи з метою організації реагування у разі ускладнення пожежної і техногенної безпеки та виникнення надзвичайних ситуацій.

1.2. Посилити охорону адміністративних будівель і місць дислокації формувань МНС України та забезпечити надійність збереження озброєння, вибухових речовин і засобів підриву.

1.3. Спланувати та вжити додаткових заходів щодо недопущення порушень дисципліни у підпорядкованих органах управління і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Установити посилений контроль за особовим складом та працівниками, які перебувають на службі.

1.4. Перевірити до 12:00 1 та 27 червня 2012 року в підпорядкованих підрозділах порядок зберігання документів з обмеженим доступом, протипожежний стан службових приміщень, робочих кабінетів, сховищ, комор, парків.

1.5. Заборонити виїзд транспортних засобів з 18:00 1 червня до 06:00 5 червня та з 18:00 27 червня до 6:00 2 липня 2012 року, за винятком транспортних засобів чергових підрозділів, підрозділів, залучених до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заходів із забезпечення безпеки в період проведення ЄВРО 2012, життєдіяльності підрозділів та організації служби у цей період.

1.6. Доповідати негайно при ускладненні оперативної обстановки та у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій, що мають резонансний характер.

2. Першому заступнику Міністра Буту В. П. у період з 2 по 4 червня та з 28 червня по 1 липня 2012 року організувати чергування оперативної групи апарату МНС України (додаток 1).

3. Директору Департаменту управління рятувальними силами Марченку Г. Б.:

3.1. Забезпечити чергування оперативної групи апарату МНС України з 2 по 4 червня та з 28 червня по 1 липня 2012 року у телефонному режимі, в готовності прибути до Центру управління в надзвичайних ситуаціях у разі ускладнення оперативної обстановки та за рішенням відповідального від керівництва Міністерства перейти на чергування у цілодобовому режимі.

3.2. Провести інструктажі особового складу оперативної групи апарату МНС о 15:00 1 та 26 червня в Центрі управління в надзвичайних ситуаціях.

4. Начальнику Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України Олішевському А. С.:

4.1. Виділити з 2 по 4 червня 2012 року два автомобілі (основний і резервний) для транспортного забезпечення оперативної групи апарату МНС України. Резервний автомобіль залучати до чергування у випадку виїзду оперативної групи на основному автомобілі за межі Київського гарнізону МНС України для виконання завдань за призначенням.

4.2. Організувати чергування автомобіля в цілодобовому режимі за місцем дислокації та забезпечити його залучення за викликом начальника чергової зміни Оперативно-чергової служби МНС України.

4.3. Забезпечити черговий та резервний автомобілі оперативної групи пально-мастильними матеріалами із розрахунку на 800 км пробігу.

5. Начальникам головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, спеціальних регіональних центрів швидкого реагування, Спеціального морського загону, Спеціального авіаційного загону, Навчального центру, ДП "Мобільний рятувальний центр МНС України", бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт МНС України:

5.1. Привести у підвищену готовність рятувальну, пожежну, інженерну та спеціальну техніку, засоби для виконання рятувальних заходів, відпрацювати маршрути пересування до основних об'єктів із масовим перебуванням людей, де проводитимуться святкові заходи, та налагодити взаємодію з підрозділами МВС України.

5.2. Підготувати розрахунки чергових і резервних сил (без урахування задіяних до заходів в період проведення ЄВРО 2012) для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та пожежі під час святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України та подати до 12:00 28 травня і 25 червня 2012 року через Департамент управління рятувальними силами.

5.3. Начальникам головних територіальних управлінь МНС України в м. Києві, Донецькій, Київській, Львівській, Харківській областях уточнити склад чергових і резервних сил (без урахування задіяних до заходів в період проведення ЄВРО 2012) в містах Київ, Донецьк, Львів та Харків (додатки 2, 3, 4).

5.4. Перевірити джерела протипожежного водопостачання на основних об'єктах з масовим перебуванням людей, де проводитимуться святкові заходи, у тому числі поблизу місць проведення святкових феєрверків.

6. Голові Державного агентства з управління зоною відчуження Холоші В. І. спільно з тимчасово виконуючим обов'язки начальника Головного територіального управління МНС України у Київській області Мазіліним О. М.:

6.1. Спланувати та вжити заходів щодо недопущення надзвичайних ситуацій і пожеж на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

6.2. Перевірити готовність чергових сил до дій за призначенням та призначити на період святкування відповідальних посадових осіб з числа керівного складу.

7. Голові Державної інспекції техногенної безпеки Улинцю Е. М. встановити контроль за станом пожежної і техногенної безпеки на об'єктах, задіяних для проведення масових заходів у період святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України.

8. Про виконання заходів з підготовки до забезпечення пожежної і техногенної безпеки та готовності реагування на надзвичайні ситуації у період святкових та вихідних днів доповісти до 12:00 30 травня 2012 року та до 10:00 25 червня 2012 року через Департамент управління рятувальними силами (електронна пошта: soi@mns.gov.ua) і подати графіки чергування відповідальних посадових осіб (додаток 5).

9. За чергування у складі оперативних груп у святкові та вихідні дні державним службовцям, службовцям і працівникам за рішенням керівників надати день відпочинку відповідно до чинного законодавства.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога


 

Додаток 1
до наказу МНС
24.05.2012 N 836


СКЛАД
оперативних груп МНС на період з 2 по 4 червня 2012 року

Структурний підрозділ

2 червня 2012 року

3 червня 2012 року

4 червня 2012 року

Департамент управління рятувальними силами (старший оперативної групи)

Демчук В. В.

Літвін О. М.

Кушта О. М.

Департамент цивільного захисту

Волошин С. М.

Скакун В. О.

Калінніков А. А.

Департамент ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Бевз А. М.

Васьковський О. М.

Гоцалюк-Архангельський К. В.

Управління медичного забезпечення

Кірін С. П.

Осадчий Ю. В.

Білоголовська Д. В.


СКЛАД
оперативних груп МНС на період з 28 червня по 1 липня 2012 року

Структурний підрозділ

28 червня 2012 року

29 червня 2012 року

30 червня 2012 року

1 липня 2012 року

Департамент управління рятувальними силами (старший оперативної групи)

Остапчук А. П.

Сільчин Ю. С.

Яковчук В. В.

Ковган В. В.

Департамент цивільного захисту

Почкай П. А.

Громовий В. О.

Долбіков Г. Є.

Тіщенко А. В.

Департамент ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Шелюк І. І.

Шеремет М. П.

Яременко С. В.

Янковий П. А.

Управління медичного забезпечення

Чабак О. П.

Ковальова Т. І.

Забаштанов С. І.

Білоголовська Д. В.


 

Додаток 2
до наказу МНС
24.05.2012 N 836


РОЗРАХУНОК
сил і засобів, задіяних до забезпечення пожежної і техногенної безпеки в період святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України

Назва підрозділу (ГТУ, ТУ, СРЦШР)

Розпо-
діл сил та засобів

Чисель-
ність осо-
бово-
го складу (осіб)

Кількість техніки (од.)

У тому числі

Пожежна техніка

Аварійно-рятувальна техніка

Спеціальні транспортні засоби загального призначення

Пер-
шої допо-
моги

Авто-
цистер-
ни (АЦ)

Поро-
шко-
вого гасін-
ня (АП)

Комбі-
нова-
ного гасін-
ня (АКГ)

Повіт-
ряно-
пін-
ного гасін-
ня (АППГ, АВ)

Пожеж-
на насос-
на станція (ПНС)

Насос-
но-
рука-
вні (АНР)

Рука-
вні (АР)

Автопідіймачі

Автодрабини

Газо-
димо-
захис-
ної служ-
би

Всього

АРА

САРМ

АТ

Всього

Піро-
тех-
нічні

Сані-
тарні

Зв'язку

Зв'язку та освіт-
лення

Всього

АКП - 
30 м

АКП - 50 м

АКП - 90 м

АД - 30 м

АД - 50 м

Всього за підрозділ

на чергу-
ванні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в резерві

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 3
до наказу МНС
24.05.2012 N 836


РОЗРАХУНОК
сил і засобів у містах Донецьк, Київ, Львів та Харків, задіяних до забезпечення пожежної і техногенної безпеки в період святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України

Назва під-
розділу (ГТУ)

Розпо-
діл сил та засо-
бів

Чисель-
ність особо-
вого скла-
ду (осіб)

Кіль-
кість тех-
ніки (од.)

У тому числі

Пожежна техніка

Аварійно-
рятувальна техніка

Спеціальні транспортні засоби загального призначення

Пер-
шої допо-
моги

Авто-
цистер-
ни (АЦ)

Порош-
кового гасін-
ня (АП)

Ком-
біно-
вано-
го гасін-
ня (АКГ)

Повітря-
но-
пін-
ного гасін-
ня (АППГ, АВ)

Пожеж-
на насос-
на стан-
ція (ПНС)

Насос-
но-
рукав-
ні (АНР)

Рукав-
ні (АР)

Автопідіймачі

Автодрабини

Газо-
димо-
захис-
ної служ-
би

Всьо-
го

АРА

САРМ

АТ

Всьо-
го

Піро-
техніч-
ні

Сані-
тарні

Зв'яз-
ку

Зв'яз-
ку та освіт-
лення

Всьо-
го

АКП - 30 м

АКП - 50 м

АКП - 90 м

АД - 30 м

АД - 50 м

Всього за підрозділ

на чергу-
ванні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в резерві

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 4
до наказу МНС
24.05.2012 N 836


Розрахунок сил і засобів ДП МРЦ МНС, які передбачається задіяти під час святкування Дня Святої Трійці та Дня Конституції України

Назва під-
розділу та райо-
ну обслу-
гову-
вання

Роз-
поділ сил та засо-
бів

Чисель-
ність особо-
вого скла-
ду (осіб)

Кіль-
кість тех-
ніки (од.)

Утому числі

Пожежні автомобілі, засоби подолання водних перешкод, електростанції

Оперативна, хімічна та аварійно-рятувальна техніка

Спеціальні транспортні засоби загального призначення

Авто-
мобіль пожеж-
ний ГАЗ-2705 (АПД-4)

Човен надув-
ний Бриг - 420

Човен надув-
ний Бриг - САР-450

Електро-
станція 200000 ED-S/DEDA

Електро-
станція 6401 ED-AA/ZED

Всьо-
го

Хіміч-
на лабо-
раторія FORD Transit VAN

САРМ С УАЗ 3909

САРМ Л УАЗ - 3151

САРМ Л УАЗ - 3163-023 "Патріот"

САРМ С ГАЗ-2705-434 "Газель"

САРМ С Івеко 35Е-10

Опе-
ратив-
но-
ряту-
валь-
ний авто-
мобіль Шкода-
Октавія

Всьо-
го

ГАЗ - 66

Авто-
кран КТА-18

Екска-
ватор КАМАЗ-53228 (АНТЕЙ)

Авто-
бус турис-
тичний БАЗ А 079.25

ГАЗ - 3309

МАЗ - 53371

Всьо-
го

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

Всього

на чергу-
ванні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в резерві

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 5
до наказу МНС
24.05.2012 N 836


СПИСОК
відповідальних по ГТУ (ТУ) МНС в області на період чергування з 2 по 4 червня 2012 року

Регіон

2 червня 2012 року

3 червня 2012 року

4 червня 2012 року

 

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону


СПИСОК
відповідальних по ГТУ (ТУ) МНС в області на період чергування з 28 червня по 1 липня 2012 року

Регіон

28 червня 2012 року

29 червня 2012 року

30 червня 2012 року

1 липня 2012 року

 

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

Прізвище,
ім'я та по батькові,
службова посада,
спеціальне звання,
номер службового телефону,
номер мобільного телефону

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали