КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 739/6975

Про питання діяльності поліклініки N 2 Дарницького району м. Києва, що входить до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статті 104, частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати поліклініку N 2 Дарницького району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 1 Дарницького району м. Києва" та віднести його до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за виключенням стоматологічних відділень.

2. Виділити зі складу поліклініки N 2 Дарницького району м. Києва стоматологічні відділення та реорганізувати їх шляхом приєднання до ТМО "Стоматологія".

3. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

3.2. Створити комісію з реорганізації діяльності поліклініки N 2 Дарницького району м. Києва та скласти передавальний акт.

3.3. Затвердити передавальний акт.

3.4. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 1 Дарницького району м. Києва" за виключенням стоматологічних відділень.

3.5. Закріпити на праві оперативного управління за комунальним комерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 1 Дарницького району м. Києва" майно реорганізованої поліклініки N 2 Дарницького району м. Києва.

3.6. Закріпити на праві оперативного управління за ТМО "Стоматологія" майно стоматологічних відділень поліклініки N 2 Дарницького району м. Києва.

3.7. Привести у відповідність до цього рішення свої розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики і постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали