КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 735/6971

Про питання діяльності поліклініки N 3 Дніпровського району м. Києва, що входить до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статті 104, частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати поліклініку N 3 Дніпровського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 3 Дніпровського району м. Києва" та віднести його до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за виключенням стоматологічного відділення.

2. Виділити зі складу поліклініки N 3 Дніпровського району м. Києва стоматологічне відділення та реорганізувати його шляхом приєднання до ТМО "Стоматологія".

3. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

3.2. Створити комісію з реорганізації поліклініки N 3 Дніпровського району м. Києва та скласти передавальний акт.

3.3. Затвердити передавальний акт.

3.4. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 3 Дніпровського району м. Києва" за виключенням стоматологічного відділення.

3.5. Закріпити на праві оперативного управління за комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 3 Дніпровського району м. Києва" майно реорганізованої поліклініки N 3 Дніпровського району м. Києва.

3.6. Закріпити на праві оперативного управління за ТМО "Стоматологія" майно стоматологічного відділення поліклініки N 3 Дніпровського району м. Києва.

3.7. Привести у відповідність до цього рішення свої розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики і постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали