ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2520

Київ

Про питання, пов'язані з підготовкою до новорічних заходів на Майдані Незалежності

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з КП "Київкомунсервіс" та СВКП "Київводфонд" забезпечити з 30 грудня 2011 року до 2 січня 2012 року включно та з 6 до 9 січня 2012 року включно встановлення мобільних туалетних кабін (біотуалетів) на територіях, прилеглих до Майдану Незалежності.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали