ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2017 р. N 657

Про питання шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України

З метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності регіону, розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців та піднесення престижу військової служби, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва, керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року N 44/2016 "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України" (Перелік N 44/2016):

1. Затвердити Перелік військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство (далі - Перелік військових частин), що додається.

2. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій, зазначеним у переліку військових частин:

1) розглянути питання щодо укладання угод про здійснення шефства з підшефними військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, визначивши працівників, відповідальних за організацію цієї роботи.

Про проведену роботу поінформувати департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації у термін до 05.06.2017;

2) затвердити річні плани шефства, в яких передбачити заходи щодо:

участі у військово-патріотичному вихованні молоді та культурно-виховній роботі з військовослужбовцями;

підготовки допризовної молоді до виконання військового обов'язку щодо захисту держави;

сприяння вирішенню питань, пов'язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців;

надання допомоги, у разі потреби, у забезпеченні військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами;

3) проекти планів шефства попередньо погодити з відповідними військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України;

4) звіти про стан шефської допомоги щорічно у термін до 20 січня надавати:

над закріпленими військовими частинами Збройних Сил України до департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації;

над закріпленими частинами та підрозділами Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України до управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації.

3. Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації (Кобижча) щорічно до 15 лютого надавати Міністерству оборони України інформацію про стан надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України.

4. Управлінню взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації (Ставицький) щорічно до 15 лютого надавати Міністерству внутрішніх справ України та Адміністрації Державної прикордонної служби України інформацію про стан надання шефської допомоги підрозділам та частинам Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

5. Департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Биченко) забезпечити інформування громадськості про здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України в місцевих засобах масової інформації та (або) на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

6. Координацію дій щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ремського В. В.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14 січня 2011 року N 13 "Про питання шефства над кораблями і військовими частинами Збройних Сил України" (Розпорядження N 13).

 

Голова облдержадміністрації,
керівник обласної
військово-цивільної адміністрації

П. І. Жебрівський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали