Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1524

Київ

Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, та рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року N 1403 (протокол від 31 березня 2017 року N 96/2017), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора та замовником будівництва за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" вжити всіх потрібних заходів, пов'язаних з виконанням функцій замовника підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, в тому числі:

3.1. Спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" забезпечити проведення в установленому законодавством України порядку технічної інвентаризації об'єктів на просп. Голосіївському, 116, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" на праві господарського відання.

3.2. Спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" забезпечити проведення в порядку, встановленому законодавством України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, незалежної оцінки об'єктів на просп. Голосіївському, 116, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" на праві господарського відання, та рецензування звіту про таку оцінку.

3.3. Надати в установленому порядку документи (матеріали), підготовлені відповідно до підпунктів 3.1 та 3.2 цього пункту, до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки проекту рішення Київської міської ради, передбаченого пунктом 4 цього розпорядження.

4. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на основі наданих комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" документів (матеріалів) забезпечити підготовку проекту рішення про надання дозволу на знесення об'єктів на просп. Голосіївському, 116, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають на балансі комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" на праві господарського відання, та винесення його на розгляд Київської міської ради в установленому порядку.

5. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство":

5.1. Оформити право користування земельною ділянкою на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі відповідно до законодавства України.

5.2. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

5.3. Погодити в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією та комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм".

5.4. Надати погоджені орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції та пропозиції до умов конкурсу за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки умов конкурсу.

6. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації, комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм" за запитами комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" надавати в установленому порядку необхідні висновки, погодження та матеріали для підготовки орієнтовних техніко-економічних показників за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

7. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва в установленому порядку провести інвестиційний конкурс за умови прийняття Київською міською радою рішення, передбаченого пунктом 4 цього розпорядження.

8. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) під час підготовки умов конкурсу передбачити:

8.1. Вирішення в установленому законодавством України порядку питання розміщення комунального підприємства кінотеатр "Загреб" з врахуванням вимог законодавства України щодо заборони виселення закладів культури з приміщень без надання їм іншого рівноцінного приміщення.

8.2. Зобов'язання інвестора безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об'єкта інвестування площею не меншою, ніж існуюча.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
30 листопада 2017 року N 1524

Перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій

Будівництво об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі.

 

Виконуючий обов'язки
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали