Додаткова копія: Про плакати, що роз'яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів України

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2019 року N 961

Київ

Про плакати, що роз'яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів України

Відповідно до пункту 18 частини другої статті 30 (Закон N 4061-VI), пункту 11 частини другої статті 31 (Закон N 4061-VI), частини сьомої статті 83 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 4 статті 17, пунктами 1, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити форму і текст плакатів, що роз'яснюють порядок голосування на виборах народних депутатів України (додаток 1) та відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів України (додаток 2).

2. Встановити, що плакати, передбачені пунктом 1 цієї постанови, виготовляються кольоровим друкарським способом на офсетному папері N 1 формату A3, щільністю 80 г/м2, відповідно до оригінал-макетів, наданих Центральною виборчою комісією.

3. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України під час організації підготовки та проведення відповідних виборів забезпечувати виготовлення інформаційних плакатів, що роз'яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів України, з розрахунку по одному примірнику кожного плаката на кожну виборчу дільницю і їх передачу відповідним дільничним виборчим комісіям для розміщення у приміщеннях для голосування або безпосередньо перед ними.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 12 липня 2012 року N 109 "Про плакати, що роз'яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів України" (Постанова N 109).

5. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.

6. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
07.06.2019 N 961

  

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА

 

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
07.06.2019 N 961

  

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали