УКАЗ
Президента України

Про План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки

З метою забезпечення реалізації положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки, схваленої Указом Президента України від 1 лютого 2012 року N 45 (Указ N 45/2012), постановляю:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки (додається).

2. Кабінету Міністрів України забезпечити виконання Плану заходів, затвердженого цим Указом.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
20 липня 2012 року
N 453/2012

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 20 липня 2012 року N 453/2012


План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки (Указ N 45/2012)

1. Формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

Нацдержслужба України

Протягом року


2. Розроблення та затвердження програм професійної орієнтації випускників вищих навчальних закладів на ринку праці, передбачивши, зокрема, проведення Днів кар'єри, ярмарків вакансій тощо.

МОНмолодьспорт України, Мінсоцполітики України, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади, які мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади

Друге півріччя


3. Підготовка та внесення в установленому порядку пропозицій щодо оптимізації переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах відповідно до визначених державою стратегічних цілей національної екологічної політики.

Мінприроди України, МОНмолодьспорт України

Протягом року


4. Формування системи післядипломної освіти у сфері екології та природних ресурсів.

Мінприроди України

Друге півріччя


5. Забезпечення підвищення престижу робітничих професій шляхом проведення профорієнтаційної роботи серед молоді.

МОНмолодьспорт України, Мінсоцполітики України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, за участю представників професійних спілок та організацій роботодавців

Протягом року


6. Розроблення та затвердження галузевого стандарту підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління".

МОНмолодьспорт України, Нацдержслужба України, Національна академія державного управління при Президентові України, за участю вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління"

Четвертий квартал


7. Визначення на конкурсних засадах вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" за державним замовленням.

Нацдержслужба України, МОНмолодьспорт України, Національна академія державного управління при Президентові України

Друге півріччя


8. Адаптація освітніх послуг до потреб сучасного ринку праці шляхом модернізації форм і методів підвищення кваліфікації кадрів.

МОНмолодьспорт України, Нацдержслужба України

Протягом року


9. Розроблення та затвердження порядку ведення обліку (створення бази даних) державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які пройшли підвищення кваліфікації у сфері європейської інтеграції, євроатлантичного співробітництва та мовну підготовку.

Нацдержслужба України

Протягом року


10. Затвердження навчальних програм професійної підготовки фахівців у різних секторах державного управління у сфері екології та природних ресурсів.

Мінприроди України, МОНмолодьспорт України

Протягом року


11. Забезпечення організації та проведення комунікативних заходів з питань формування кластерної моделі системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Нацдержслужба України

Третій квартал


12. Проведення семінарів і тренінгів для молоді, у тому числі з використанням сучасних методик саморегуляції, самонавчання та самовдосконалення, основ підприємництва, інших напрямів знань, що сприяють розв'язанню проблем працевлаштування та зайнятості молоді.

МОНмолодьспорт України, Держмолодьспорт України, Мінсоцполітики України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації

Протягом року


13. Організація і проведення конференцій, семінарів, круглих столів, інших форм підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо застосування Закону України від 17 листопада 2011 року N 4050-VI "Про державну службу" (Закон N 4050-VI).

Нацдержслужба України

Протягом року


14. Розроблення кваліфікаційних характеристик професій працівників у будівництві з урахуванням рівня розвитку технологій у будівництві та використання нових видів будівельних матеріалів, внесення відповідних змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Мінрегіон України за участю представників професійних спілок та організацій роботодавців

Друге півріччя


15. Підготовка науково-практичного коментаря до нормативно-правових актів з питань державної служби.

Нацдержслужба України

Протягом року


16. Забезпечення супроводження у Верховній Раді України законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за ухилення від служби осіб цивільного захисту в особливий період) (реєстр. N 8684).

МНС України

Протягом року


17. Визначення порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Мінсоцполітики України, МОНмолодьспорт України, за участю представників професійних спілок та організацій роботодавців

Грудень


18. Організація та проведення виставки "Освіта. Робота. Підприємництво" з метою інформування молоді з питань отримання освіти або професії, підвищення кваліфікації, сучасної ситуації на ринку праці та працевлаштування.

Держмолодьспорт України за участю представників молодіжних центрів праці та молодіжних громадських організацій

Протягом року


19. Розроблення та затвердження в установленому порядку державної цільової програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, що підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби.

Кабінет Міністрів України

Четвертий квартал


20. Розроблення технічного завдання щодо вдосконалення ведення електронного обліку даних державних службовців.

Нацдержслужба України

Третій квартал


21. Надання консультативної та методичної допомоги кадровим службам з питань розроблення профілів професійної компетентності посад.

Нацдержслужба України

Друге півріччя


22. Організація підвищення кваліфікації працівників кадрових служб з питань реалізації нових функцій у сфері управління персоналом.

Нацдержслужба України, Національна академія державного управління при Президентові України

Протягом року


 

Глава Адміністрації
Президента України

С. ЛЬОВОЧКІН

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали