ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 796

Про план заходів щодо реалізації в області Концепції державної міграційної політики

З метою організації виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року N 1058-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики" (План N 1058-р), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо реалізації в області Концепції державної міграційної політики (Указ N 622/2011) (далі - план заходів), що додається.

2. Визначити управління Державної міграційної служби України в області відповідальним за забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної міграційної політики в області.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям і міськвиконкомам, визначеним відповідальними за виконання плану заходів, щороку до 1 лютого інформувати управління Державної міграційної служби України в області про стан його реалізації.

4. Управлінню Державної міграційної служби України в області щороку до 10 лютого забезпечувати підготовку узагальненої інформації про стан реалізації плану заходів для направлення Державній міграційній службі України.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
14.12.2011 N 796


ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо реалізації в області Концепції державної міграційної політики (Указ N 622/2011)

1. Підготувати проект обласної програми інтеграції в українське суспільство осіб, які отримали притулок в Україні, на період до 2020 року.

Управління Державної міграційної служби України в області, управління МВС України в області, обласний центр зайнятості, структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, міськвиконкоми

III квартал 2012 року


2. Провести аналіз причин, що призводять до дисбалансу в територіальному розміщенні населення області, за результатами якого передбачати в програмах економічного і соціального розвитку області, районів і міст на відповідний рік заходи щодо поліпшення умов життєдіяльності та підвищення рівня життя населення, запобігання необґрунтованій зовнішній і внутрішній міграції.

Головні управління обласної державної адміністрації: економіки, праці та соціального захисту населення, управління обласної державної адміністрації: охорони здоров'я, освіти і науки, управління Державної міграційної служби України в області, обласний центр зайнятості, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Грудень 2011 - 2015 роки


3. З метою підвищення рівня поінформованості населення області щодо порядку вирішення питань, пов'язаних із працевлаштуванням на роботу за кордоном і ризиками трудової міграції, особливостями міграційного законодавства країн-реципієнтів, забезпечити оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації, власних веб-сайтах та у засобах масової інформації, підготовку і поширення соціальної реклами, розповсюдження друкованої продукції.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, обласний центр зайнятості, управління обласної державної адміністрації: у справах преси та інформації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління Державної міграційної служби України в області, райдержадміністрації, міськвиконкоми, ОДТРК "Скіфія"

Протягом 2012 року


4. Забезпечити опрацювання та підготовку проекту пропозицій для направлення Міністерству внутрішніх справ України та Державній міграційній службі України до:

Концепції Державної програми сприяння поверненню до України та інтеграції в українське суспільство закордонних українців та осіб, депортованих за національною ознакою.

Управління Державної міграційної служби України в області, управління МВС України в області, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, обласний центр зайнятості, управління обласної державної адміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, освіти і науки, культури і туризму, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 1 лютого 2012 року


Державної програми сприяння поверненню до України та інтеграції в українське суспільство закордонних українців та осіб, депортованих за національною ознакою, з визначенням заходів щодо сприяння здійсненню особами, що належать до зазначених категорій, інвестицій в національну економіку.

Управління Державної міграційної служби України в області, управління МВС України в області, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, обласний центр зайнятості, управління обласної державної адміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, освіти і науки, культури і туризму, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 1 липня 2012 року


5. Опрацювати питання щодо можливості легального працевлаштування на період навчання іноземних студентів вищих навчальних закладів, які навчаються в Україні, на умовах тимчасової зайнятості, та за результатами підготувати відповідні пропозиції для направлення Міністерству соціальної політики України.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, обласний центр зайнятості, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, управління Державної міграційної служби України в області, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 1 квітня 2012 року


6. Розробити план заходів на 2012 - 2015 роки щодо протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві та забезпечити його виконання.

Управління обласної державної адміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, освіти і науки, культури і туризму, у справах преси та інформації, у справах сім'ї, молоді та спорту, управління Державної міграційної служби України в області

До 1 квітня 2012 року


7. Забезпечувати поширення серед іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території області, інформації про особливості національної культури, звичаї, традиції і розвиток демократії в українському суспільстві.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах преси та інформації, освіти і науки, управління Державної міграційної служби України в області, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Протягом 2012 - 2015 років


8. Сприяти створенню в області пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, й організації його діяльності відповідно до міжнародних стандартів та забезпечувати надання у достатньому обсязі та на належному рівні медичних послуг особам, які утримуються в таких пунктах.

Управління Державної міграційної служби України в області, управління обласної державної адміністрації: охорони здоров'я, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Протягом 2012 - 2015 років


9. Проводити практичні конференції, засідання "за круглим столом", психологічні тренінги, тематичні лекції, години спілкування, громадські обговорення щодо особливостей національної культури та способу життя народів, представники яких мігрують в Україну, спрямовані на профілактику і викорінення расизму та ксенофобії, формування у суспільстві толерантного ставлення до іммігрантів.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, управління Державної міграційної служби України в області, управління МВС України в області, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Протягом 2012 - 2015 років


10. Забезпечити проведення Єдиних днів інформування населення області, присвячених Міжнародному дню толерантності.

Управління обласної державної адміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Щороку протягом листопада


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали