ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.2012 р. N 236

Про план заходів з удосконалення в області системи надання соціальних послуг на 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про соціальні послуги", розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2007 року N 178-р "Про схвалення Концепції реформування системи соціальних послуг", на виконання доручення Прем'єр-міністра України М. Я. Азарова від 3 березня 2012 року N 9554/0/1-12 щодо удосконалення системного та комплексного підходів до формування державної політики у сфері надання соціальних послуг, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, статтею 23, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 1 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів з удосконалення в області системи надання соціальних послуг на 2012 рік, що додається.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити виконання плану заходів, затвердженого даним розпорядженням, про що інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації до 10 червня та 10 грудня 2012 року для узагальнення і подальшого інформування обласної державної адміністрації та Міністерства соціальної політики України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату В. С. Білого.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
29.03.2012 N 236


ПЛАН ЗАХОДІВ
з удосконалення в області системи надання соціальних послуг на 2012 рік

1. Організувати та провести Єдиний день інформування населення області щодо роз'яснення мети та змісту нових соціальних ініціатив Президента України Януковича В. Ф.

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми
Протягом квітня


2. Забезпечити організацію та проведення публічних громадських обговорень нових соціальних ініціатив Президента України Януковича В. Ф. у форматі конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за "круглим столом", зборів, зустрічей з громадськістю та інформувати громадян про порядок, підстави та умови отримання соціальних послуг.

Структурні підрозділи обласної державної адміністрації, територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади
Протягом року


3. Здійснювати фінансування з місцевого бюджету для виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року N 558 "Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги".

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми
Протягом року


4. Здійснювати проведення конкурсів на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року N 559 "Про затвердження Правил організації та проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг".

Райдержадміністрації, міськвиконкоми
Протягом року


5. Удосконалювати систему соціальної роботи з сім'ями, що мають дітей і опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема забезпечити ведення обліку сімей вказаної категорії та здійснення їх соціального інспектування і соціального супроводу, у тому числі багатодітних сімей.

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Протягом року


6. Забезпечити підтримку осіб та дітей з проблемою інвалідності шляхом надання соціальних послуг та забезпечення їх соціального супроводу.

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Протягом року


7. Розробити та надати районним і міським центрам соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді методичні рекомендації щодо розгляду звернень громадян про вчинення насильства в сім'ї або реальну загрозу його вчинення.

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
До 30 березня


8. Провести он-лайн конференцію зі спеціалістами районних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань застосування норм законодавства про звернення громадян, неприпустимість порушення законодавчо встановлених термінів розгляду звернень громадян та про необхідність надання відповідей на всі порушені заявниками питання в межах компетенції центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також щодо роз'яснення порядку ведення журналу реєстрації звернень громадян.

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
До 2 квітня


9. Підготувати та розповсюдити інформацію про порядок розгляду звернень громадян про надання безоплатної первинної правової допомоги відповідно до законів України "Про безоплатну правову допомогу" (Закон N 3460-VI), "Про соціальні послуги".

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
До 6 квітня


10. Забезпечити надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують вказаних послуг.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми
Протягом року.


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали