ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.07.2012 р. N 1188

Київ

Про подальше використання основних засобів комунальної власності територіальної громади м. Києва

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва" та звернення комунального підприємства "Київкомунсервіс" від 14.06.2012 року N 1-588, з метою забезпечення належного утримання майна та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київкомунсервіс" основні засоби, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, згідно з додатком.

2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити передачу комунальним підприємством "Екологія Дарницького району міста Києва" в установленому порядку комунальному підприємству "Київкомунсервіс" основних засобів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.07.2012 N 1188


ПЕРЕЛІК
основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та закріплюються на праві господарського відання за КП "Київкомунсервіс"

Автонавантажувач б/у;

Ваги електронні СВ-30000 А/4,5;

Конвеєр подавальний;

Конвеєр сортувальний;

Огорожа виробничної бази;

Побутове приміщення 2500 мм х 6000 мм х 3000 мм;

Прес JVATABOSCH MCH-20;

Ваги товарні;

Лінія сортувальна ПЕТ;

Навіс за адресою: м. Київ. вул. Тепловозна, 2.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали