Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про подання податкової звітності платником єдиного податку

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 15.08.2018 р. N 3540/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Про подання податкової звітності платником єдиного податку

Державна фіскальна служба України на звернення Товариства щодо подання податкової звітності з єдиного податку, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Товариство поінформувало, що є платником єдиного податку третьої групи без сплати ПДВ, не веде господарської діяльності, не має найманих працівників та, посилаючись на ст. 49 Кодексу, запитує про необхідність подання податкової звітності у разі відсутності протягом звітного періоду доходів, що підлягають оподаткуванню єдиним податком.

Згідно з абзацом першим п. 49.2 ст. 49 Кодексу платник податків зобов'язаний за кожний встановлений Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (п. 294.1 ст. 294 Кодексу), податкова декларація складається наростаючим підсумком (п. 296.7 ст. 296 Кодексу).

У податковій декларації (Наказ N 578) юридичні особи - платники єдиного податку третьої групи відображають обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою (пп. 296.5.4 п. 296.5 ст. 296 Кодексу).

Якщо у Товариства протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період відповідно до п. 296.7 ст. 296 Кодексу Товариство має знову задекларувати отриманий ним раніше дохід (без сплати єдиного податку).

У разі відсутності доходів, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, протягом всіх звітних періодів з початку року у Товариства не виникає зобов'язання подавати податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи (Наказ N 578).

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватись виключно платником податків, якому надано таку консультацію (п. 52.2 ст. 52 Кодексу).
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали