КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 184/6400

Про погодження державному підприємству "Антонов" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою дев'яти артезіанських свердловин, розташованих на території філії "Серійний завод "Антонов" за адресою: проспект Перемоги, 100/1 Святошинського району міста Києва

Відповідно до пункту 3 статті 9 Кодексу України про надра, статті 93 Водного кодексу України, статті 113 Земельного кодексу України, пункту 3 Правового режиму зон санітарної охорони водних об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2024, та враховуючи звернення філії державного підприємства "Антонов" "Серійний завод "Антонов" від 31.03.2011 N 055/БОНС-14, Київська міська рада вирішила:

1. Погодити державному підприємству "Антонов" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою дев'яти артезіанських свердловин, розташованих на території філії "Серійний завод "Антонов" за адресою: проспект Перемоги, 100/1 Святошинського району міста Києва.

2. Взяти до відома, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається в установленому законом порядку.

3. Державному підприємству "Антонов" звернутися до Київської міської ради з метою встановлення відповідно до чинного законодавства меж зон санітарної охорони дев'яти водозабірних свердловин, розташованих на території філії "Серійний завод "Антонов".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали