КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 843/7079

Про погодження клопотання державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою однієї артезіанської свердловини, розташованої на території підприємства за адресою: вул. Червоноармійська, 103 Печерського району міста Києва

Відповідно до пункту 3 статті 9-1 Кодексу України про надра, пункту 9 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 N 615 (Постанова N 615), статті 93 Водного кодексу України, статті 113 Земельного кодексу України, пункту 3 Правового режиму зон санітарної охорони водних об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2024, та враховуючи клопотання державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна" від 01.09.2011 N 01/01-17/339, Київська міська рада вирішила:

1. Погодити клопотання державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою однієї артезіанської свердловини, розташованої на території підприємства за адресою: вул. Червоноармійська, 103 Печерського району міста Києва.

2. Взяти до відома, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається Державною службою геології та надр України.

3. Державному підприємству "Національний палац мистецтв "Україна" звернутися до Київської міської ради з метою встановлення відповідно до чинного законодавства меж зон санітарної охорони водозабірної свердловини.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали