КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 183/6399

Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою двох артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: Бориспільське шосе, 7-б Дарницького району міста Києва

Відповідно до пункту 3 статті 9 Кодексу України про надра, статті 93 Водного кодексу України, статті 113 Земельного кодексу України, пункту 3 Правового режиму зон санітарної охорони водних об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2024, та враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" від 31.03.2011 N 101/03, Київська міська рада вирішила:

1. Погодити клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою двох артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: Бориспільське шосе, 7-б Дарницького району міста Києва.

2. Взяти до відома, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається в установленому законом порядку.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" звернутися до Київської міської ради з метою встановлення відповідно до чинного законодавства меж зон санітарної охорони двох водозабірних свердловин.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали