Додаткова копія: Про погодження набуття опосередкованої істотної участі Тігіпку Сергію Леонідовичу у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "ТІ-ІНВЕСТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2018 року N 916

Про погодження набуття опосередкованої істотної участі Тігіпку Сергію Леонідовичу у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "ТІ-ІНВЕСТ"

Відповідно до статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 13.03.2012 N 394 (Порядок N 394), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.04.2012 за N 635/20948 (із змінами) (далі - Порядок), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Погодити набуття опосередкованої істотної участі Тігіпку Сергію Леонідовичу у розмірі 99,99 % статутного капіталу професійного учасника фондового ринку ТОВ "ТІ-ІНВЕСТ" (ідентифікаційний код юридичної особи 37833036).

2. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення повідомити ТОВ "ТІ-ІНВЕСТ" та Тігіпка С. Л. про прийняте рішення.

3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 27 грудня 2018 р. N 79
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали