ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 червня 2012 року N 104

Київ

Про погодження порядку відкриття і закриття рахунків виборчих фондів

Розглянувши надісланий Національним банком України на погодження проект змін до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року N 492, щодо порядку відкриття і закриття рахунків виборчих фондів, відповідно до частини четвертої статті 48 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Погодити зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року N 492, щодо порядку відкриття і закриття рахунків виборчих фондів.

2. Цю постанову надіслати Національному банку України.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. ШАПОВАЛ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали