НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 638

Про погодження проекту Координаційної угоди між Адміністрацією зв'язку України та Адміністрацією зв'язку Франції, яка виступає в якості реєструючої адміністрації міжурядової супутникової організації Eutelsat

Відповідно до статті 14 Закону України "Про радіочастотний ресурс", розглянувши лист Державного космічного агентства України щодо погодження проекту Координаційної угоди між Адміністрацією зв'язку України та Адміністрацією зв'язку Франції, яка виступає в якості реєструючої адміністрації міжурядової супутникової організації Eutelsat, з урахуванням попереднього опрацювання з Міністерством закордонних справ України та Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Погодити текст проекту Координаційної угоди між Адміністрацією зв'язку України та Адміністрацією зв'язку Франції, яка виступає в якості реєструючої адміністрації міжурядової супутникової організації Eutelsat.

2. Департаменту ліцензування та радіочастот (Сокирко М. С.) у встановленому порядку направити відповідь до Державного космічного агентства України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали