НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 5 липня 2012 року N 333

Про погодження проекту наказу Міністерства юстиції України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження вимог до форматів, структури та протоколів, що реалізуються у надійних засобах електронного цифрового підпису"

Відповідно до листа Міністерства юстиції України від 04.07.2012 N 8642-0-33-12/13.3 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект наказу Міністерства юстиції України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження вимог до форматів, структури та протоколів, що реалізуються у надійних засобах електронного цифрового підпису".

2. Департаменту координації загальнодержавних проектів з інформатизації у встановленому порядку направити відповідний лист до Міністерства юстиції України.

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали