ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2010 р. N Р-747/0/3-10

Про погодження проекту Програми розвитку малого підприємництва в Дніпропетровській області на 2011 - 2012 роки

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.06.2007 N Р-211/0/3-07 "Про порядок розроблення, затвердження та виконання регіональних цільових програм у Дніпропетровській облдержадміністрації" (зі змінами та доповненнями), з метою посилення ролі малого підприємництва у процесах економічного зростання:

1. Погодити проект Програми розвитку малого підприємництва в Дніпропетровській області на 2011 - 2012 роки (далі - проект Програми), що додається.

2. Направити в установленому порядку проект Програми на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити виконуючому обов'язки начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації Кулікову С. Я. виступити на пленарному засіданні Дніпропетровської обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Любовича О. А.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали