ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.12.2011 р. N Р-895/0/3-11

Про погодження проекту регіональної цільової програми "Про розвиток сімейної та гендерної політики у Дніпропетровській області на 2012 - 2021 роки"

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про попередження насильства в сім'ї", "Про протидію торгівлі людьми" (Закон N 3739-VI), з метою забезпечення реалізації державної сімейної та гендерної політики:

1. Погодити проект регіональної цільової програми "Про розвиток сімейної та гендерної політики у Дніпропетровській області на 2012 - 2021 роки" (далі - проект програми), що додається.

2. Направити в установленому порядку проект програми на розгляд сесії обласної ради.

3. Доручити виконуючій обов'язки начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Ковальовій Л. П. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали