ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.12.2011 р. N Р-909/0/3-11

Про погодження проекту регіональної цільової соціальної програми "Молодь Дніпропетровщини на 2012 - 2021 роки"

На виконання законів України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року N 41 (зі змінами та доповненнями), з метою проведення цілісної молодіжної політики в області:

1. Погодити проект регіональної цільової соціальної програми "Молодь Дніпропетровщини на 2012 - 2021 роки" (далі - проект програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Направити в установленому порядку проект програми на розгляд сесії обласної ради.

3. Доручити виконуючій обов'язки начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Ковальовій Л. П. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали