ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2010 р. N Р-755/0/3-10

Про погодження проекту регіональної комплексної Програми правової освіти населення на 2011 - 2015 роки

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року N 992/2001 "Про Національну програму правової освіти населення", з метою підвищення загального рівня правової освіти населення:

1. Погодити проект регіональної комплексної Програми правової освіти населення на 2011 - 2015 роки (далі - проект Програми), що додається.

2. Направити в установленому порядку проект Програми на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити начальникові управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації Федорчук І. Ю. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ступака І. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали