ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 18 липня 2012 року N 265

Про погодження проекту регуляторного акта

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність" (далі - проект Закону), а також документи, що додаються до нього, подані листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.07.2012 N 3412-05/26468-07.

За результатами проведеного аналізу проекту Закону та відповідного аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та керуючись частиною 5 статті 21 цього Закону, Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва вирішено:

погодити проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність".

 

Голова

М. Ю. Бродський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали