ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

РІШЕННЯ

від 18 липня 2012 року N 266

Про погодження проекту регуляторного акта

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" повторно розглянуто проект Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" (далі - проект Закону), а також документи, що додаються до нього, подані листом Антимонопольного комітету України від 27.06.2012 N 06-29/08-6860.

Протягом знаходження на погодженні в Держпідприємництві, з метою забезпечення доступності та однозначності практичного застосування окремих положень проекту Закону, його доопрацьовано в робочому порядку із врахуванням зауважень та пропозицій, висловлених під час проведеної 13.07.2012 узгоджувальної наради з представниками розробника.

За результатами проведеного аналізу доопрацьованого проекту Закону та відповідного аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та керуючись частиною 5 статті 21 цього Закону, Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва вирішено:

погодити проект Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання".

 

Голова

М. Ю. Бродський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали