МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 січня 2012 року N 8

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Державної інспекції ядерного регулювання України "Про затвердження Умов та порядку видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листами Державної інспекції ядерного регулювання України від 07.12.2011 N 18-09/7201 і від 12.12.2011 N 18-09/7319.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Державної інспекції ядерного регулювання України "Про затвердження Умов та порядку видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали