МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 42

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло доопрацьований проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України "Про затвердження Регламенту встановлення наявності або відсутності озоноруйнівних речовин у товарах, що плануються до ввезення або вивезення" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.01.2012 N 536/12/10-12.

За результатами розгляду доопрацьованого проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність статей 4, 5, 8 та 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити доопрацьований проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України "Про затвердження Регламенту встановлення наявності або відсутності озоноруйнівних речовин у товарах, що плануються до ввезення або вивезення".

 

Перший заступник Міністра
економічного розвитку
і торгівлі України

В. А. Копилов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали