МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 33

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування між великим платником податків та центральним органом державної податкової служби" (далі - проект постанови) та документи, що надані до нього листом Державної податкової служби України від 28.11.2011 N 3388/5/15-1316.

За результатами розгляду проекту постанови, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування між великим платником податків та центральним органом державної податкової служби".

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали