НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 16 листопада 2011 року N 2679

Про погодження проекту рішення НКРЗ "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012"

Розглянувши проект рішення НКРЗ "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012", керуючись пунктом 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Погодити проект рішення НКРЗ "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012", направлений листом Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 07.11.2011 N 01-6206/104, із зауваженнями, які додаються.

2. Направити рішення Національної ради до Національної комісії з питань регулювання зв'язку України.

3. Виконання цього рішення покласти на управління науково-технічного і частотного розвитку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
16.11.2011 N 2679

Зауваження до проекту рішення НКРЗ "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012"

3.6. Анулювання дозволу на ввезення та експлуатацію РЕЗ здійснює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації згідно законодавства України.

Підставами для прийняття рішення про анулювання дозволу на експлуатацію є:

1.) виключити

 

Начальник управління
науково-технічного і частотного
розвитку

Т. Мироненко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали