НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 листопада 2011 року N 2547

Про погодження проекту Закону України "Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)"

Розглянувши проект Закону України "Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)", керуючись пунктом 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Погодити із зауваженнями (додаються) проект Закону України "Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)", направлений листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28.10.2011 N 18-5290.

2. Скасувати рішення Національної ради від 08.09.2010 N 1215 та від 26.01.2011 N 107 (Рішення N 107).

3. Направити рішення Національної ради до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

4. Виконання цього рішення покласти на управління науково-технічного і частотного розвитку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
02.11.2011 N 2547

ЗАУВАЖЕННЯ
до проекту Закону України "Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету)"

Стаття 2. Особливості застосування процедури закупівлі телекомунікаційних послуг за державні кошти

1. Закупівля телекомунікаційних послуг протягом наступних періодів здійснюється шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника, якщо така закупівля здійснювалась у цього виконавця в попередній бюджетний період.

2. У разі зміни виконавця закупівля телекомунікаційних послуг за державні кошти здійснюється відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

Начальник управління
правового забезпечення

М. Пушкаренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали