ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2011 р. N Р-798/0/3-11

Про погодження проекту змін до програми "Цукровий діабет" у Дніпропетровській області на 2009 - 2013 роки

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", Указом Президента України від 21 травня 1999 року N 545/99 "Про комплексну програму "Цукровий діабет", з метою належного виконання вимог чинного законодавства із забезпечення закладів охорони здоров'я лікарськими засобами та виробами медичного призначення для діагностики й лікування цукрового і нецукрового діабету, відповідно до інструкцій Міністерства охорони здоров'я України щодо аналізу бюджетних потреб та обґрунтування необхідності у медикаментах, розхідних матеріалах й обладнанні, у зв'язку з тим, що деякі заходи програми потребують змін в частині збільшення орієнтовних обсягів фінансування, які мають враховуватися в поточному та перспективному плануванні ресурсів охорони здоров'я:

1. Погодити проект змін до програми "Цукровий діабет" у Дніпропетровській області на 2009 - 2013 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 29 січня 2009 року N 514-18/V (зі змінами), згідно з додатком (додається до оригіналу).

2. Направити в установленому порядку матеріали проекту змін до Програми на розгляд обласної ради.

3. Доручити начальникові Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Гінзбург В. Г. виступити на засіданні обласної ради з доповіддю про внесення змін до програми "Цукровий діабет" у Дніпропетровській області на 2009 - 2013 роки.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали