ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.12.2011 р. N Р-897/0/3-11

Про погодження проекту змін до Програми економічної підтримки районних, міських та міськрайонних газет, районного, міського, міськрайонного телерадіомовлення Дніпропетровської області та продовження терміну її дії до 2015 року

Керуючись законами України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", указами Президента України від 9 грудня 2000 року N 1323/2000 "Про додаткові заходи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, дальшого утвердження свободи слова в Україні", від 1 серпня 2002 року N 683/2002 "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади", з метою розширення можливостей отримання громадянами прав на доступ до об'єктивної інформації, забезпечення функціонування засобів масової інформації, що належать до сфери управління органів державної влади і органів місцевого самоврядування, подальшого розвитку інформаційної сфери області:

1. Погодити:

1.1. Продовження до 2015 року терміну дії Програми економічної підтримки районних, міських та міськрайонних газет, районного, міського, міськрайонного телерадіомовлення Дніпропетровської області, затвердженої рішенням обласної ради від 26 червня 2001 року N 372-16/ХХІІІ, зі змінами та доповненнями (далі - Програма).

1.2. Проект змін до Програми, виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Направити в установленому порядку проект змін до Програми на розгляд сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити виступити на пленарному засіданні Дніпропетровської обласної ради з доповіддю із зазначеного питання начальникові управління преси та інформації облдержадміністрації Мілютіну С. С.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління преси та інформації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали