ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2010 р. N Р-799/0/3-10

Про погодження проекту змін до Програми поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами - забруднювачами на 2007 - 2015 роки

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону навколишнього природного середовища", з метою забезпечення виконання в області заходів, спрямованих на системне вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища:

1. Погодити проект змін до Програми поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами на 2007 - 2015 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням обласної ради від 4 грудня 2007 року N 295-13/ V (далі - Проект змін), згідно з додатком.

2. Направити в установленому порядку Проект змін на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити виконуючому обов'язки начальника Головного управління промисловості облдержадміністрації Плєшкову Ю. А. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управляння промисловості облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали