ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N Р-827/0/3-11

Про погодження проекту змін до Програми розвитку рибного господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про тваринний світ", з метою підвищення рибопродуктивності водних живих ресурсів, забезпечення споживання рибної продукції населенням області відповідно до фізіологічної норми:

1. Погодити проект змін до Програми розвитку рибного господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.08.2010 N 748-26/V (далі - проект змін), згідно з додатком (додається до оригіналу).

2. Направити в установленому порядку проект змін на розгляд сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити начальникові Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області Бутову О.Б. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали