ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.02.2010 р. N 108

Про погодження Програми інформаційної політики та зв'язків з громадськістю у м. Житомирі на 2010 - 2012 роки

З метою створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян на інформацію, систематичне оприлюднення офіційної інформації про явища та процеси, що відбуваються у економічній, соціальній сферах міста, забезпечення належного рівня розвитку інформаційної політики та зв'язків з громадськістю у місті Житомирі відповідно до Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", Указу Президента України від 1 серпня 2002 року N 683/2002 "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади" та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити Програму інформаційної політики та зв'язків з громадськістю у м. Житомирі на 2010 - 2012 роки згідно з додатком та внести її на затвердження міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та секретаря міської ради Каленського А. З.

 

Міський голова

В. Т. Шелудченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали