ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.02.2010 р. N 112

Про погодження Програми розвитку освіти міста Житомира "Навчальний заклад міста - освітній простір для розвитку здорової дитини" на період 2010 - 2012 років

З метою удосконалення системи освіти міста, переорієнтації освіти на забезпечення рівного доступу до якісної освіти, культурних надбань, створення безпечного та здоров'язберігаючого середовища, зростання ролі соціально-гуманістичного, особистісно-громадського чинників у навчанні і вихованні молодого покоління, створення умов для саморозвитку дітей, осмисленого визначення ними своїх можливостей і життєвих цінностей, широкого впровадження комп'ютеризації, інформатизації, посилення кадрового потенціалу та покращення фінансування освіти, відповідно до ст. 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити Програму розвитку освіти міста Житомира "Навчальний заклад міста - освітній простір для розвитку здорової дитини" на період 2010 - 2012 років, що додається (додається до оригіналу), та внести її на затвердження сесії міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Старинця О. І.

 

Міський голова

В. Т. Шелудченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали