ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.02.2010 р. N 119

Про погодження Програми розвитку, утримання та інженерного забезпечення комунальної сфери міста Житомира "Впорядковане, привабливе, чисте місто" на 2010 - 2012 роки

З метою належного утримання та поточного ремонту об'єктів благоустрою міста, забезпечення необхідних умов використання об'єктів за призначенням, відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" та ст. ст. 27, 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити Програму розвитку, утримання та інженерного забезпечення комунальної сфери міста Житомира "Впорядковане, привабливе, чисте місто" на 2010 - 2012 роки, згідно з додатком та внести на затвердження міської ради (додається до оригіналу).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марцуна О. В. та директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Мончаківську Р. О.

 

Міський голова

В. Т. Шелудченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали