Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про погодження Програми відповідності АТ "Харківобленерго"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 31 травня 2019 року N 883

м. Київ

Про погодження Програми відповідності АТ "Харківобленерго"

Відповідно до статті 48 Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Погодити Програму відповідності АТ "Харківобленерго".

2. АТ "Харківобленерго" протягом п'яти робочих днів з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити цю постанову та Програму відповідності на веб-сайті АТ "Харківобленерго".

3. Зобов'язати АТ "Харківобленерго":

1) до 11 червня 2020 року внести зміни до Статуту АТ "Харківобленерго" у частині виключення з предмету діяльності АТ "Харківобленерго" таких видів діяльності, як передача електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, постачання електричної енергії (за регульованим та нерегульованим тарифом), виробництво електричної енергії;

2) до 11 червня 2020 року вжити заходів щодо здійснення функцій оператора системи розподілу з дотриманням вимог підпункту 1 пункту 2.2 Порядку складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2017 року N 1406 (Порядок N 1406), а саме щодо забезпечення відмінних місцезнаходжень (адрес) АТ "Харківобленерго" та його структурних підрозділів від місцезнаходжень (адрес) ПрАТ "Харківенергозбут" та його структурних підрозділів як суб'єкта господарювання, що провадить господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на підставі отриманої ліцензії та входить до складу вертикально інтегрованого суб'єкта господарювання, до складу якого входить АТ "Харківобленерго".

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали