Додаткова копія: Про погодження Програми відповідності ПАТ "Черкасиобленерго"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 31 травня 2019 року N 885

м. Київ

Про погодження Програми відповідності ПАТ "Черкасиобленерго"

Відповідно до статті 48 Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Погодити Програму відповідності ПАТ "Черкасиобленерго".

2. ПАТ "Черкасиобленерго" протягом п'яти робочих днів з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити цю постанову та Програму відповідності на власному веб-сайті ПАТ "Черкасиобленерго".

3. Зобов'язати ПАТ "Черкасиобленерго":

1) до 11 червня 2020 року внести зміни до Статуту ПАТ "Черкасиобленерго" у частині виключення з предмету діяльності ПАТ "Черкасиобленерго" таких видів діяльності, як постачання електричної енергії за регульованим тарифом, постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, передача електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво електричної енергії;

2) до 11 червня 2020 року вжити заходів щодо здійснення функцій оператора системи розподілу з дотриманням вимог підпункту 1 пункту 2.2 Порядку складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2017 року N 1406 (Порядок N 1406), а саме, щодо забезпечення відмінних місцезнаходжень (адрес) ПАТ "Черкасиобленерго" та його структурних підрозділів від місцезнаходжень (адрес) ТОВ "Черкасиенергозбут" та його структурних підрозділів як суб'єкта господарювання, що провадить господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на підставі отриманої ліцензії та входить до складу вертикально інтегрованого суб'єкта господарювання, до складу якого входить ПАТ "Черкасиобленерго".

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали