Додаткова копія: Про погодження Програми відповідності ПАТ "Запоріжжяобленерго"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2019 року N 963

м. Київ

Про погодження Програми відповідності ПАТ "Запоріжжяобленерго"

Відповідно до статті 48 Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Погодити Програму відповідності ПАТ "Запоріжжяобленерго".

2. ПАТ "Запоріжжяобленерго" протягом п'яти робочих днів з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити цю постанову та Програму відповідності на власному вебсайті ПАТ "Запоріжжяобленерго".

3. Зобов'язати ПАТ "Запоріжжяобленерго" до 11 червня 2020 року вжити заходів щодо здійснення функцій оператора системи розподілу з дотриманням вимог підпункту 1 пункту 2.2 Порядку складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2017 року N 1406 (Порядок N 1406), а саме щодо забезпечення відмінних місцезнаходжень (адрес) ПАТ "Запоріжжяобленерго" та його структурних підрозділів від місцезнаходжень (адрес) ТОВ "Запоріжжелектропостачання" та його структурних підрозділів як суб'єкта господарювання, що провадить господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на підставі отриманої ліцензії та входить до складу вертикально інтегрованого суб'єкта господарювання, до складу якого входить ПАТ "Запоріжжяобленерго".

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали