НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 5 жовтня 2017 року N 1202

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 грудня 2016 року (підпункт 6.2 протоколу N 24)

Відповідно до статті 15 Закону України "Про електроенергетику" та статті 17 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 грудня 2016 року (підпункт 6.2 протоколу N 24) щодо затвердження для постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по i-х зовнішніх перетоках, та постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її споживачам на території України, додаткових платежів у разі вирішення спірного питання, уточнення вимірів або іншого узгодженого коригування ( та ).

2. Розпоряднику системи розрахунків при нарахуванні платежів для постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по i-х зовнішніх перетоках, та постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її споживачам на території України, у жовтні 2017 року врахувати додаткові платежі у разі вирішення спірного питання, уточнення вимірів або іншого узгодженого коригування згідно з пунктом 1 цієї постанови.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали