НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 26 червня 2018 року N 570

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 липня 2015 року (підпункт 8.2 протоколу N 17)

Відповідно до статті 15 Закону України "Про електроенергетику" та статті 17 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 липня 2015 року (підпункт 8.2 протоколу N 17) про затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року N 1028) у частині особливостей встановлення ознаки обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів, а також ознаки обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації, що додаються.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко

 

ПОГОДЖЕНО
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
26 червня 2018 року N 570

ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку електричної енергії України
від 24 липня 2015 року N 17

Зміни
до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року N 1028 (Постанова N 1028)) у частині особливостей встановлення ознаки обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів, а також ознаки обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації

1. Підпункт 10 пункту 3.1.2 викласти у такій редакції:

"10) ознаку обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів (ОВбр = 1). В іншому випадку ознака не декларується (ОВбр = 0). У разі проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів одного з корпусів двокорпусного блока зазначена ознака встановлюється для блока в цілому. При встановленні ознаки ОВбр = 1 має виконуватись умова для блока (для корпусу );".

2. Підпункт 14 пункту 3.1.2 викласти у такій редакції:

"14) ознаку обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації (ОКбр = 1). В іншому випадку ознака не декларується (ОКбр = 0). У разі проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації одного з корпусів двокорпусного блока зазначена ознака встановлюється для блока в цілому. При встановленні ознаки ОКбр = 1 має виконуватись умова для блока (для корпусу ). Період роботи блока з ознакою ОКбр = 1 має бути погоджений центральним органом виконавчої влади, що здійснює управління в електроенергетиці;".

3. Підпункт 3 пункту 5.2.2 викласти у такій редакції:

"3) необхідність забезпечення 48-годинної обов'язкової роботи блоків (корпусів) для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів цих блоків (корпусів) (ОВбр = 1). Такі блоки (корпуси) включаються в роботу за погодженням з диспетчерським центром та Розпорядником системи розрахунків за ознакою обов'язкової роботи ОВбр = 1 незалежно від величини цінових пропозицій, наданих виробником;".

4. Підпункт 4 пункту 5.2.2 викласти у такій редакції:

"4) необхідність забезпечення обов'язкової роботи блоків (корпусів) для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації цих блоків (корпусів) (ОКбр = 1). Такі блоки (корпуси) включаються в роботу за погодженням з диспетчерським центром та Розпорядником системи розрахунків за ознакою обов'язкової роботи ОКбр = 1 незалежно від величини цінових пропозицій, наданих виробником;".

5. У додатку А Правил Оптового ринку електричної енергії України визначення умовних позначень ОВбр та ОКбр викласти у такій редакції:

"ОВбр - ознака обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів;

ОКбр - ознака обов'язкової роботи блока (корпусу) для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали