ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 10.02.2011 р. N 90

Про погодження Стратегії модернізації та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира "Питна вода" на період 2011 - 2015 років

З метою підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, зменшення питомих витрат електроенергії, зниження собівартості послуг з водопостачання та водовідведення та зменшення втрат води у водопровідних мережах, досягнення сучасного технічного, економічного, організаційного рівня у комунальному господарстві, поліпшення якості питної води, відповідно до законів України "Про енергозбереження", "Про питну воду та питне водопостачання", "Про житлово-комунальні послуги",ст. ст. 27, 30 Закону України "Про місцеве самоврядування", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити Стратегію модернізації та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира "Питна вода" на період 2011 - 2015 років.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали