Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про погодження створення об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення - ботанічних заказників "Балин", "Рогатки" та "Білі Бліндажі"

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2018 р. N 193

Про погодження створення об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення - ботанічних заказників "Балин", "Рогатки" та "Білі Бліндажі"

Відповідно до статей 51, 52 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", статей 17, 122 Земельного кодексу України:

1. Погодити створення на території Вербовецької сільської ради Мурованокуриловецького району об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення - ботанічних заказників "Балин", "Рогатки" та "Білі бліндажі".

2. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачуку М. Ф.) вжити заходів щодо створення в установленому законодавством порядку об'єкта природно-заповідного фонду, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А. П.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Коровій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали